فیوگیت

لذت دوستی ها با زندگی ارزان تر

دریچه ای به علاقمندیهای شما

ورود

فراموشی گذرواژه ثبت نام

ثبت نام

* جنسیت:


آخرین پست های کاربران در فیوگیتforoozan
حمید

همفکری.... کیا فکر می کنن خلاقیتهایی دارن که دیده نشده؟ بهمون خبر بدین تا اگه بشه زمینه های مساعد رو پیدا کنیم.....

حمید

Note: مدیریت من
14 سال پیش که کامپیوتر خونه ام را از منزل پدری زیر بغل زدم و با شراکت برادرم یک دستگاه 4 کاره خریدم و شرکت نرم افزاری ام را با رانت توکل بر خدا زدم فکرش را نمی کردم برای انکه احساس می کنم تواناییهای بیشتری دارم که باید در زمینه ای مساعد جلوه کند، روزی مجبور شوم خودم بگویم چه کرده ام و به کجا رسیده ام .... خدا رو شکر اوضاع شرکت رادم خوبست انقدر خوب که باتوان ان و صرف حدود سیصد و  نود میلیون تومان فیوگیت را بعنوان یک استارت اپ راه انداختم و مخارج سیاحت غربم را و سایر تق و توقهای زندگی ام را داده ام و دارم می دهم.... اونقدر خوبست که بگویم بیشترین تعداد قرارداد خارج از استان را دارم و از وزارت اموزش و پرورش تا 167 دانشکده را مشتری محصولم کرده ام... در هر استانی بروید ردپایم حداقل در یک سازمان همین الانش هست... درست است ترکی یاد نگرفته ام ولی کل سازمانهای اردبیل محصولم را دارند و همینطور اگر قسمت شود به بهانه تمام سازمانهای قم می توانم به زیارت حضرت معصومه بروم... هر چند مرغ همسایه یزدیها غازست و دو سه جایی بیشتر در یزد مشتری ام نیستند....مالیات دادن افتخار نیست در فرهنگ ما ولی خوشحالم سالی ده دوازده میلیونی مالیات از پول استانهای دیگر به جیب دارایی یزد میریزم .... خوشحالم به کارافرینی انهم نه به عنوان یک مدیر هزینه ای که دفتر دستکی را با بودجه ای در اختیارش بگذارند و بگویند بچرخان چون در حلقه مایی بلکه به عنوان یک مدیر ارزش افرین که به برکت خداوند متعال روی پای خودم خوب وایساده ام.....ساختاری را ایجاد کرده ام که می چرخد حتی بدون من... حتی اگر مدتی ایران نباشم کمااینکه نبودم و چرخید... اگر اینها موفقیت نیست پس تعریف موفقیت را نمی دانم.... کسانیکه ناجوانمردانه برای کنارزدنم موقعیت مرا در این اوضاع اقتصادی زیرسیوال میبرند خود ب بسم الله کاری را گفته اند که به ثمر نشسته باشد?
سخت است برایم مقایسه شدن با املاهای نانوشته... 

دانلود اپلیکیشن


جهت استفاده از سرویس های سیستم فیوگیت بر روی ابزار های هوشمند خود ، میتوانید اپلیکیشن فیوگیت را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

دانلود از کافه بازار

محصولات فیوشاپ هاکمپانی های عضو در فیوگیت


فیوگیت چیست؟


سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان تسهیم شده FaveGate

ابداعی جدید در عرصه تجارت الکترونیک


شبکه اجتماعی

در سیستم فیوگیت ، به شبکه ای از سایر اعضا دسترسی دارید که با آنها می توانید دوستی کنید، تعامل کنید، تجربیات خود را از کالاها و خدمات فروشگاه ها و شرکتهای مختلف ثبت شده در سیستم که به آنها فیوشاپ می گوییم، به اشتراک بگذارید، در مورد نوسانات کیفیت خدمات و کالاها بحث کنید، ببینید دیگران از چه برندها و مارکهایی استفاده می نمایند، عکسهای مربوط به فیوشاپها را آپلودکنید و نظرات خود را بیان کنید و حتی چت کنید! شما کهکشان دوستان خود را خواهید داشته و عضو فیونت فیوشاپها که باشگاه مشتریان فروشگاه ها و شرکتها می باشد، خواهید بود!

فروشگاه اینترنتی

ما به شما بعنوان یک فیوشاپمان امکان می دهیم که:
یک ویترین مجازی و مدرن که آنرا فیوشاپ می نامیم داشته باشید وآن به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر توضیحات کالا و خدمات خود نمایندگیها و ساعت شروع و پایان کار آنها را معرفی نمایید. در فیوشاپتان اعضا خودتان را داشته باشید. علاقه مندان شما هستند که خود را به عنوان مشتری وفادار شما ثبت کرده اند.

باشگاه مشتریان

می توانید عضو باشگاه مشتریان فروشگاه ها و یا شرکتهایی شوید که در سامانه دارای فروشگاه دیجیتالی هستند و ما به آنها فیوگیت می گوییم. این عضویت چندین فایده دارد: آنها بر اساس اطلاعات و آمارهای کلی سایت بنهای تخفیفی هدف مندی را که به آنها فیوبن می گوییم، ارائه می کنند که در صورت علاقه مندی در معرض آنها قرار می گیرید و خریدهای ارزانتری خواهید داشت می توانید از انجام یک خرید دیجیتالی مطمئن، امن و به صرفه در سیستم برخوردار شوید.