فیوگیت

لذت دوستی ها با زندگی ارزان تر

دریچه ای به علاقمندیهای شما

ورود

فراموشی گذرواژه ثبت نام

ثبت نام

* جنسیت:


آخرین پست های کاربران در فیوگیتKhatere

divoone rad nsho az eshQe man : ) _

حمید

چند تا دلیل بیارید که چرا باید اشتباه گذشته تکرار بشه و به آقای رئیسی رای داد که همان طرفداران احمدی نژاد اکنون طرفدار او هستند؟! چرا بعضی فکر می کنن اط بقیه مسلمان ترند یا از بقیه به خدا و پیغمبر نزدیکترند؟ چرا احساس تکلیف بعضی همیشه در حال جوشش است در حالیکه توانش را ندارند مگر نه اینست که لایکلف الله نفسا الا وسعها؟ وقتی توان اداره یک مملکت را ندارید احساس تکیف نیست که روی شما فشار آورده بلکه تمامیت خواهی و حب دنیاست......

majede1373
من قطاری دیدم، روشنایی می برد من قطاری دیدم فقه می برد و چه سنگین می رفت من قطاری دیدم که سیاست می برد و چه خالی می رفت... سهراب سپهری

دانلود اپلیکیشن


جهت استفاده از سرویس های سیستم فیوگیت بر روی ابزار های هوشمند خود ، میتوانید اپلیکیشن فیوگیت را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

دانلود از کافه بازار

محصولات فیوشاپ هاکمپانی های عضو در فیوگیت


فیوگیت چیست؟


سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان تسهیم شده FaveGate

ابداعی جدید در عرصه تجارت الکترونیک


شبکه اجتماعی

در سیستم فیوگیت ، به شبکه ای از سایر اعضا دسترسی دارید که با آنها می توانید دوستی کنید، تعامل کنید، تجربیات خود را از کالاها و خدمات فروشگاه ها و شرکتهای مختلف ثبت شده در سیستم که به آنها فیوشاپ می گوییم، به اشتراک بگذارید، در مورد نوسانات کیفیت خدمات و کالاها بحث کنید، ببینید دیگران از چه برندها و مارکهایی استفاده می نمایند، عکسهای مربوط به فیوشاپها را آپلودکنید و نظرات خود را بیان کنید و حتی چت کنید! شما کهکشان دوستان خود را خواهید داشته و عضو فیونت فیوشاپها که باشگاه مشتریان فروشگاه ها و شرکتها می باشد، خواهید بود!

فروشگاه اینترنتی

ما به شما بعنوان یک فیوشاپمان امکان می دهیم که:
یک ویترین مجازی و مدرن که آنرا فیوشاپ می نامیم داشته باشید وآن به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر توضیحات کالا و خدمات خود نمایندگیها و ساعت شروع و پایان کار آنها را معرفی نمایید. در فیوشاپتان اعضا خودتان را داشته باشید. علاقه مندان شما هستند که خود را به عنوان مشتری وفادار شما ثبت کرده اند.

باشگاه مشتریان

می توانید عضو باشگاه مشتریان فروشگاه ها و یا شرکتهایی شوید که در سامانه دارای فروشگاه دیجیتالی هستند و ما به آنها فیوگیت می گوییم. این عضویت چندین فایده دارد: آنها بر اساس اطلاعات و آمارهای کلی سایت بنهای تخفیفی هدف مندی را که به آنها فیوبن می گوییم، ارائه می کنند که در صورت علاقه مندی در معرض آنها قرار می گیرید و خریدهای ارزانتری خواهید داشت می توانید از انجام یک خرید دیجیتالی مطمئن، امن و به صرفه در سیستم برخوردار شوید.